Právní a psychologická linka

Rozšiřujeme naši poradenskou linku!

Nově se každou středu od 15:00 do 18:00 můžete na čísle 777 718 465 obrátit na právničku a psycholožku Mgr. et Mgr. Terezu Brunerovou. 

Něco málo o naší skvělé kolegyni právničce a psycholožce:
Jmenuji se Tereza Brunerová, vystudovala jsem psychologii a práva na Univerzitě Karlově. Během své dosavadní praxe jsem pracovala se seniory a pečujícími v akutních krizových situacích, se seniory trpícími demencí a jejich rodinami, v právní poradně pro seniory, ale i v advokátních kancelářích. 
Každou středu vám budu od 15:00 do 18:00 k dispozici na telefonním čísle 777 718 465

  • Na linku se můžete obracet v rámci psychologické problematiky při řešení složitých rodinných vztahů, v otázkách péče o seniora nebo právě v otázkách týkajících se demence.
  • V rámci práva nejčastěji řeším uspořádání majetkových vztahů, darování majetku a zřízení věcných břemen, pořízení pro případ smrti, ale i odstoupení od spotřebitelských smluv. 

Pokud nebude v mých možnostech s vámi problém řešit v rozsahu, v jakém to bude potřeba, ráda vás odkážu na kolegy z jiných organizací.

Těším se na slyšenou!

Linka není zpoplatněna, platíte pouze cenu jako za běžné volání. Linka funguje pouze v uvedeném čase, na hovory obdržené mimo uvedenou dobu bohužel z kapacitních důvodů nejsme schopni volat zpět.

Chci odebírat novinky

Diskuze

Pro vložení příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcují k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoli vulgarismy.